از رؤیا پردازی غافل نشوید

استفاده از نیروی خیال برای رسیدن به آرزوهاتان کار عجیب وغریبی نیست. در طول روز و در هر دقیقه شمابه انجام این کار سرگرمید . اما اغلب مردم به دلیل باورهای ریشه دار منفی که نسبت به زندگی دارند ، آرزوهایشان را محدود می کنند .آنها نمیدانند که رویاها لازم نیست خیلی منطقی هم باشد.

برای بدست آوردن موفقیت های بزرگ و استثنایی ، هیچ مانعی وجود ندارد مگر قید و بندهایی که خودمان در ذهن خویش می سازیم ، در نتیجه مردم اتفاقات و  شرایطی را به زندگی خود دعوت می کنند که شبیه به توقعات منفی شان است.

هیچ محدودیتی برای آنچه می توانیم باشیم ، انجام بدیم ، یا بدست آوریم نیست . محدودیت در هر کاری ناشی از باورهای نادرستی است که به آنها بهامی دهیم .

شما می توانید رویاهای بزرگ وعالی داشته باشید چیزی نمی تواند مانع شما شود.  فقط باید مراقب باشید که  آرزومند چه هستید و رویای چه چیزی را در سر می پرورانید.و اینکه با  رسیدن به این رویا در چه موقعیتی قرار خواهید گرفت.

وقتی کسی طرحی در سر دارد بخاطر رسیدن به آن معقول و منطقی جلو می رود ، اما رویا ها میتوانند آنقدر غیر منطقی باشند که به تصویر کشیدن آنها در ذهن  به نظر سخت باشد.

امازمانیکه هدفی برای خود در نظر می گیرید برای رسیدن به آن گامهای سنجیده و منطقی بردارید. فقط به خیال پردازی بسنده نکنید .

ریچارد تمپلر : مردمان بسیار موفق و کسانی که در کار و حرفه خویش  به اوج پیشرفت نایل آمده اند ، به مرغ خیالشان مجال دادند تا بدون محدودیت در افقی دور دست به پرواز درآید و غیر محتمل ترین رویاها بالای داشتند در خیال پردازی های خود محدودیتی را برای خود قائل نشدند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید