آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا بعضی ها همواره موقعیت های منفی را به زندگی خود جذب میکنند؟

شما تنها می توانید آن چه را با فرکانس شما هماهنگی دارد را به خود جذب کنید. هر چیزی در عالم هستی ارتعاش دارد و دارای فرکانس مشخصی است .

ذهن و جسم شما هم از این قاعده مستثنی نیست ,از طریق یک میکروسکوپ به بدن خود نگاه کنید,یک توده انرژی است که حرکت میکند و ارتعاش دارد ,همین جاست که مشخص می شود چرا بعضی افراد همواره درگیر مشکلات و موارد منفی هستند .نود درصد جمعیت خواسته ها و آرزوهای مثبت دارند ,اما منفی فکر میکنند. اندیشه های منفی شان ,آن ها را در ارتعا ش منفی قرار میدهد.

اماراه حل چیست ؟ چگونه می توانیم از لحاظ ارتعاشی با خواسته هایمان هماهنگ شویم؟

حقیقت این است که این باورها هستند که سطح ارتعاشی افکار شما را مشخص میکنند این باورها هستند که فرکانسی که به جهان هستی ارسال میکنید را مشخص میکنند.

باورچیست ؟ ( الگوهای ذهنی شما)

باور یک فکر غالب است که مرتب تکرار میشود ,مجموعه ای از عادت های رفتاری و الگوهای ذهنی است که در ضمیر نا خودآگاه شما تثبیت شده اند . بیش از نود و پنج درصد از رفتارها و تصمیمات شما در طول زندگی بر اساس باورها ست, باورها بستگی به این دارند که از دوران کودکی ذهن شما به چه نحوی برنامه ریزی شده اند ,اما خبر خوب این است که شما می توانید این الگوهای قدیمی را تغییر دهید .

نیرو و قدرت بی انتهایی در درون هر یک از ما به ودیعه گذاشته شده است که با آنها همه چیز امکان پذیر است. تنها با تغییر دادن بخش کوچکی از باورها ی قدیمی می توانید نتایج خود را به شکل قابل توجهی تغییر دهید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید